ahojky

5. května 2010 v 19:00 | monča |  barča a monča

AHOJKY LIDIČKY JAKPAK SE MÁTE JÁ DĚSNĚ, PROTOŽE DĚDA MUSEL BABIČKO ODVÍST DO NEMOCNICE BYLO TO HROZNÝ NEMOHLA SEM POTOM ANI USNOUT ,ALE NAKONEC SEM USNULA NO TAKŽE DOUFÁM ŽE TO BUDE LEPŠÍ.

NO A CO VY JAKPAK SE MÁTE BARČA ŘÍKALA ABYCH SE VÁM PŘEDSTAVILA TAKŽE ZAČNU TÍM, ŽE UŽ JEDEN BLOG MÁM A BUDU RÁDA KDYŽ SE NA NĚHO PODÍVÁTE: WWW.HONISKA.BLOG.CZ    TAK A TED´ ZPĚT K TÉ VECI SE SEZNAMOVÁNÍM  RÁDA BYCH VÁM ŘEKLA, ŽE VŠICHNI KTEŘÍ PŘIJDOU NA TENTO BLOG JSOU TU SCELA VÍTANÍ. ZA DRUHÉ BYCH CHTĚLA POPROSIT KAŽDÉHO KDO SI PRÁVĚ ČTE TETO ČLÁNEK ABY MI O SOBĚ NĚCO ŘEKL V KOMENTÁŘÍCH A ZA TŘETÍ SE VÁM TEDA UŽ KONEČNĚ PŘEDSTAVÍM.

TAKŽE ZAČNU TÍM : JSEM DOCELA OBYČEJNÁ HOLKA S VESNICE MAM RÁDA SVÉ NEJLEPŠÍ KAMARÁDY NAPŘ.:BARČU NA KTERÉ MI MOC ZÁLEŽÍ. A JINAK MÁM RÁDA KLUKY JAKO VY I KDYŽ MI NĚKDY LEZOU NA NERVY RÁDA POSLOUCHÁM MUZIKU JAKO JE TŘEBA ROCK, DISCO NEBO POP. PS: POP NĚKDY JAK KDY PODLE NÁLADY. MOJE OBLÍBENÁ BARVA JE ČERNÁ, SPOUSTA LIDÍ ŘÍKÁ ŽE ČERNÁ BARVA JE BARVA SMUTKU A TRÁPENÍ NEBO NĚCO TAKOVÉHO ,ALE MĚ TO NEPŘIJDE ČERNÁ BARVA JE UNIVERZÁLNÍ HODÍ SE KE VŠEMU A BARVA SMUTKU TO TŘEBA JE OBČAS SMUTNÁ SEM ALE VESELÁ NA 100% TAKY  TO MI VĚŘTE A POKUD CHCETE BÍT TAKY PORADÍM VÁM JEDNU RADU: KDYŽ JE TI SMUTNO A SRDCE TĚ BOLÍ, USMĚJ SE NA SVÉ OKOLÍ. NIKDY NEVÍŠ KDO SE MŮŽE ZAMILOVAT ZROVNA DO TVÉHO ÚSMĚVU.

TAK NO TO JE ASI TAK VŠECHNO PRO ZAČÁTEK TAK PLS PIŠTE NÁM BUDEME RÁDI KYŽ BUDEME MÍT DALŠÍ KAMARÁDY A PŘÁTELE. A VY KLUCI S TÍM ŽE MI NĚKDY LEZETE NA NERVY SEM TO TAK NEMYSLELA TAK SE NA MĚ NEZLOBTE JO A POKUD CHCETE BÝT NAŠI SB TAK NÁM PLS NAPIŠTE DO KOMENTŮ JMÉNO VAŠEHO BLOGU A ADRESU NA VÁŠ BLOG TAK ZATÍM NEBO VÁS TO ZACHVÍLI PŘESTANE BAVIT ČÍST TAK ZASE BRZY NASCHLE TEDY AHOJ.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 barča barča | Web | 5. května 2010 v 19:04 | Reagovat

moni musím říct užasné

2 monča monča | Web | 15. května 2011 v 9:50 | Reagovat

[1]:: díky trošku sem se rozepsala ale jinak diky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama